دیلیت اکانت اینستاگرام (دیلیتاکانت اینستاگرام)

امروز میخواهم راجب دیلیت اکانت اینستاگرام (حذف دائمی اکانت اینستا) با شما صحبت کنم و به شما آموزش بدم چطوری میتونید اکانت اینستاگرام خودتان را دیلیت کنید، دیلیتاکانت اینستاگرام را می توانید به صورت موقت یا دائمی انجام دهید. که به حذف موقت دیاکتیو نیز گفته میشود.

بعضی مواقع به خاطر بعضی از کارها مثل فروختن شماره تلفن همراه، بلا استفاده اکانت اینستاگرام، خسته شدن از اینستاگرام، داشتنن چند اکانت اینستاگرام و یا خیلی از دلایل دیگه… بخواهید اکانت اینستاگرامتان را حذف کنید، البته همانطور که قبلتر گفتیم اینستاگرام این قابلیت را گذاشته است که شما به صورت موقت اکانت اینستاگرامتان را دیلیت کنید. که شاید بعدا پشیمان بشید بخواهید برگردید

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام شاید زمانی که شما فالوور کمی دارید فرقی نکند با ساختن اکانت اینستاگرام اما وقتی فالوورهای زیادی دارید فرق می کند که اکانتتان را حذف دائم بکنید یا موقت.

ما در این مقاله از آکادمی مومنی به شما دو روش حذف اکانت اینستاگرام را آموزش میدهیم، این دور روش هیچ فرقی باهم ندارند و هر 2 اکانت اینستاگرام شما را حذف می کنند

شاید این مطلب هم دوست داشته باشی بخونی : چگونه فالوور اینستاگرام را افزایش دهیم؟

 

دیلیتاکانت اینستاگرامدی اکتیو کردن اینستاگرام چه فرقی با دیلیت اکانت اینستاگرام دارد؟

دی اکتیو کردن اینستاگرام حالتی از حذف اکانت موقت محسوب میشود، یعنی شما در حالت دی اکتیو اکانت خودتان را حذف نمی کنید فقط غیر فعالش می کنید، در این حالت اگر فردی اسم شما را جستجو کند هیچ نتیجه ای نخواهد دید و عین دیلیت اکانت اینستاگرام است. با این تفاوت که پس از اولین ورود دوباره اکانت اینستاگرام شما فعال میشود و تمامی پست ها، فالوورها، فالوینگها، تعداد لایک و کامنت شما باز می گردد. مثل بقیه اکانت های اینستاگرام میشود.

اما در دیلیت اکانت یا حذف دائمی اکانت اینستا اینگونه نیست، در این حالت شما برای همیشه اکانت اینستاگرام خودتان را حذف می کنید، و هیچ اطلاعاتی از اکانت شما در سرورهای اینستا نیست، همچنین هیچوقت هم قابل بازیابی نیست!! پس قبل از دیلیتاکانت اینستاگرام به این دو موضوع دقت کنید.

 

نکته: دیلیت اکانت اینستاگرام فارسی هیچ فرقی با زبان های دیگر یا انگلیسی ندارد. !!

شاید این مطلب هم دوست داشته باشی بخونی : شبکه اجتماعی اینستاگرام

 

دیلیت اکانت اینستاگرام از گوشی

چندوقت پیش امکان اینکه شما اکانت تان را از اینستاگرام دیلیت کنید نبود و شما باید از سایت اینستاگرام اقدام به حذف اکانت اینستاگرام می کردید که در آپدیت های جدیدتر این مشکل برطرف شد و شما الان می توانید از گوشی موبایل اقدام به حذف اکانت اینستاگرام کنید.

دیلیتاکانت اینستاگرام از گوشی موبایل (قدم به قدم همراه با عکس)

1.وارد برنامه اینستاگرام شوید و از قسمت پروفایل بر روی سه خط بالا سمت راست کلیک یا لمس کنید. (عکس شماره 1)

دیلیتاکانت اینستاگرام

2.در ادامه از پایین صفحه همانند شکل بر روی قسمت settings یا تنظیمات کلیک کنید (عکس شماره 2)

دیاکتیو کردن اینستاگرام3.در قسمت بعد گزینه Help یا کمک را کلیک کنید (عکس شماره 3)

حذف موقت اکانت اینستاگرام 4.در قسمت بعدی که باز میشود روی گزینه Help Center یا مرکز کمک کلیک کنید (عکس شماره 4)

حذف دائمی اکانت اینستا 5.بعد از کلیک بر روی Help Center یک صفحه مرورگر برای شما باز میشود. (شاید کمی زمان بر باشد) در این مرحله که اسمش مرکز راهنمایی Instagram است شما باید بر روی گزینه مدیریت حساب شما (Managing Your Account) کلیک کنید. (عکس شماره 5)

دیلیت اکانت اینستاگرام6.در این مرحله باید بر روی گزینه delete your account  یا حذف کردن اکانت کلیک کنید (شاید کمی زمان بر باشد) (عکس شماره 5)

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام

شاید این مطلب هم دوست داشته باشی بخونی : کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی در ایران (100 درصد عملی)

 

بعد از طی کردن این مراحل صفحه ای باز میشود که شامل 2 تا گزینه است. در این مرحله شما انتخاب می کنید که میخواهید دیلیت اکانت اینستاگرام کنید یعنی برای همیشه اکانت اینستاگرام خودتان را حذف کنید یا اکانت اینستاگرامتان را دیاکتیو کنید (عکس شماره 6)

حذف اکانتاینستا گرامحذف اکانتاینستا گرام

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت هدیه ساخت بی نهایت   اکانت KWFinder

 فقط 4 ثانیه تا بی نهایت اکانت  KWFinder
همین حالا این ویدیو را به ایمیلم بفرست
نگران نباشید ما هم از ایمیل های اسپم متنفریم
close-link