چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

امروز می خواهم راجع به کسب درآمد از اینستاگرام با شما صحبت کنم و روش های بسیار عالی را برای کسب درآمد از اینستاگرام به شما بگویم. همانطور که در جریان هستید اینستاگرام امروز به یکی از بهترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان شناخته شده و صد البته در ایران هم همین شکل است. نکته بسیار جالب درباره اینستاگرام این است که تمامی افراد جامعه در این اپلیکیشن فعالیت می کند. ما در هیچ زمانی از تاریخ همچین اپ و محیطی را نداشته ایم.
زمانی که محیطی از تمامی اقشار جامعه درست میشود، قطعاً محیطی هم خواهد شد برای کسب درآمد اینترنتی. چرا که این افراد دنبال نیازهایشان در این بستر هستند.

 تقریبا مطمئنم شمایی که الان در وب سایت آکادمی مومنی در حال خواندن این مقاله هستید شما هم می خواهید از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید.

اینستاگرام هم همانند گوگل، یک غول بزرگ اینترنتی شده است بسیاری از افرادی که قبلا در گوگل دنبال محصولی می گشتند الان در اینستاگرام دنبال آن محصول هستند و در واقع نیاز خود را از طریق اینستاگرام برطرف می کند.
زمانی که یک اپلیکیشن آنقدر محبوب می شود که افراد در روز ۲ ساعت از وقت خود را در آن صرف می کنند قطعاً محیط عالی برای کسب درآمد اینترنتی و کسب درآمد از اینستاگرام خواهد بود.

من افرادی را می‌شناسم که با فروش محصولات از اینستاگرام میلیاردر شده‌اند، اگر شما این مقاله را می‌خوانید به شما قول می دهم با خواندن این مقاله ایده های بسیار عالی برای کسب درآمد از اینستاگرام به شما خواهم داد.
ویدیو هایی را هم در این زمینه در پیج اینستاگرام آکادمی مومنی منتشر می کنیم که اگر بر روی اینجا کلیک کنید می توانید اینستاگرام آکادمی مومنی را هم ببینید.

در ادامه روش های کسب درآمد از اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد و ایده هایی را برای فروش محصولات و کسب درآمد از اینستاگرام به شما خواهم داد پس در ادامه با ما همراه باشید.

کسب درآمد از اینستاگرام آکادمی مومنی

روش های کسب درآمد از اینستاگرام

ما به طور کلی سه روش کسب درآمد از اینستاگرام داریم. که بسته به شخصیت و توانایی شما می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کرده و در آن از اینستاگرام درآمد کسب کنید.
قبل از اینکه این سه روش را معرفی کنم می خواهم این را درک کنید!!! چه کسب درآمد از اینترنت و چه کسب درآمد از اینستاگرام آنقدر هم آسان نیست و شما باید تلاش بسیار زیادی را انجام دهید تا بتوانید از اینستاگرام درآمد داشته باشید. واقعا رسیدن به درآمد از ایسنتاگرام کار دشواری است اما بسیار شیرین است. چون به راحتی می توانید در یک هفته 500 میلیون تومان بدست آورید.

شاید این مطلب هم دوست داشته باشی بخونی : کسب درآمد از یوتیوب

روش اول فروش کالای فیزیکی

فروش کالای فیزیکی در اینستاگرام یکی از روش های متداول و پر استفاده در اینستاگرام است.
معمولاً اکثر افرادی که فروش کالای فیزیکی انجام میدهند همان افرادی هستند که در واقعیت مغازه دارند و چون فروش در دنیای واقعی کم شده است روی به اینستاگرام آوردند.

اگر بخواهم مثالی از این کسب و کارها بزنم کسب و کار هایی هستند که لباس می فروشند انواع لباس اعم از مانتو، لباس زنانه، بچه گانه، مردانه و غیره

نکته بسیار مهمی که اینجا وجود دارد این است که در اینستاگرام همه نوع محصول میتوان فروخت و اگر شما محصولی دارید که فکر میکنید خیلی خاص است و مشتری برای این محصول شما پیدا نمی شود من رسول مومنی به شما می‌گویم که شما دارید اشتباه فکر میکنید!!

نکته بسیار مهم دوم این است که افرادی که حتی مغازه هم ندارند میتوانند در اینستاگرام محصول فیزیکی بفروشند. یعنی نیازی نیست که شما محصول را داشته باشید تا بفروشید، می توانید از دیگر افرادی که محصول دارند کمک بگیرید.

 تصویر و ویدئو از محصول تهیه کرده و در پیج اینستاگرام خود انتشار دهید به این روش افیلیت مارکتینگ اینستاگرام یا همکاری در فروش اینستاگرام می‌گویند که جلوتر کاملتر به شما توضیح خواهم داد.

کسب درآمد در اینستاگرام آکادمی مومنی

روش دوم فروش خدمات

زمانی که محصولات گران می شود و افراد توانایی مالی خریدن محصول جدید را ندارند فروش خدمات زیاد میشود.

فروش خدمات چیست؟

اگر بخوام مثال بزنم که بهتر متوجه شوید طراحی سایت یک نوع خدمات است، تعمیرات گوشی موبایل یک نوع خدمات است، تعویض باتری خودرو یک نوع خدمات است، تعمیر یخچال فریزر یک نوع خدمات است و خدمات دیگری که وجود دارد. چون محصول گران شده است افراد دیگر نمی توانند جدید بخرند، در نتیجه سعی می کنند همان را تعمیر کنند.
پس اگر شغل کنونی شما خدمات است می تواند در اینستاگرام پیج جدید ساخت و شروع به کسب درآمد از اینستاگرام کنید من این قول را به شما می‌دهم اگر در اینستاگرام اصولی فعالیت کنید می توانید به درآمدهای میلیونی برسید.

 

شاید سوال برایتان پیش آید فعالیت اصولی یعنی چه ؟؟

من کمی در این مقاله به شما می‌گویم که فعالیت اصولی در اینستاگرام چگونه است اما برای برای بیشتر یاد گرفتن فعالیت اصولی در اینستاگرام و کسب درامد از اینستاگرام میتوانید محصول اینستاگرام آکادمی مومنی را تهیه کنید.

 

شاید این مطلب هم دوست داشته باشی بخونی : شبکه اجتماعی اینستاگرام

 

روش سوم فروش محصولات آموزشی

فروش آموزش هم یکی از روش های کسب درآمد از اینستاگرام محسوب می شود. شما اگر تخصصی دارید می‌توانید این تخصص را تبدیل به آموزش کرده و در اینستاگرام آن را بفروشید، در واقع روش کسب درآمد اینگونه پیج ها اینگونه است که محتوای رایگان به مخاطب خود می دهند و از طریق بازاریابی جاذبه‌های افراد را جذب می کنند و در نهایت محصول آموزشی خودشان را میفروشند.

این روش یک روش سخت اما شیرین کسب درآمد از اینستاگرام است.
اگر بخواهم مثالی از این مدل بزنم پیج آکادمی مومنی همین کار را انجام می‌دهد در واقع ما از طریق محتوای رایگان و عالی کاربران اینستاگرام و وب سایتمان را ترغیب به خریدن محصولات آموزشی می کنیم.
این برای کاربران وب سایت آکادمی مومنی یک گزینه بسیار مناسب است چرا که ما در آکادمی مومنی تلاش می‌کنیم تا بهترین آموزش ها را به کاربران ارائه دهیم و این قول را به شما میدهیم که بعد از دیدن دوره های ما وضعیت کاری شما تحول های عجیبی داشته باشید.

به زبان ساده شما صحیح و خطا کردن های ما را می خرید، شما عمری برای صحیح و خطا کردن راه ها و روش ها هدر نمی دهید و بسیار زود به نتیجه میرسید

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام آکادمی مومنی

روش های کسب درآمد جانبی از اینستاگرام

ما در قسمت بالای مقاله راجع به روش های اصلی کسب درآمد از اینستاگرام با شما صحبت کردیم در ادامه می خواهم با شما راجع به روش های جانبی کسب درآمد از اینستاگرام صحبت بکنم شاید این روش های جانبی برای شما عالی باشد.

 

ادمین پیج اینستاگرامی

یکی از راه های کسب درآمد از طریق اینستاگرام ادمین شدن پیج است در واقع پیج هایی که فالوور های زیادی دارند برای پاسخ دادن به کامنت ها دایرکت ها و مسائل دیگر نیاز به یک ادمین دارند.
البته کار ادمین فقط پاسخ دادن به دایرکت ها و کامنت ها نیست بلکه باید فتوشاپ بلد باشد و عکس های باکیفیت طراحی کند اصول هشتگ گذاری را بلد باشد و به اینستاگرام تسلط کامل داشته باشد، در کنار این تسلط می‌تواند نرم افزار ادیت ویدیو یا پریمیر هم یاد داشته باشد.

در سال ۲۰۲۰ یا ۱۳۹۹ ادمین حرفه‌ای ماهانه بین دو و نیم تا ۴ میلیون حقوق دریافت می کنند.

نکته ای که وجود دارد این است که شما باید ادمین پیجی شوید که به آن حوزه علاقه دارید، مثلاً اگر من رسول مومنی می خواهم ادمین اینستاگرام شوم باید ادمین پیج هایی شوم که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنند. چون علاقه و تخصص من در این زمینه است.

 

تولید محتوا در اینستاگرام

یکی دیگر از شغل های جانبی و پر درآمد اینستاگرام تبدیل شدن به فردی است که محتوا تولید می کند. در واقع تولید کننده محتوا شوید.
افراد بسیار زیادی هستند مانند وکلا که مشغله کاری زیادی دارند خودشان تایمی برای تولید محتوا برای پیج شان ندارند پس در نتیجه به یک فردی احتیاج دارند تا برای آنها تولید محتوا کند. تولید محتوا می تواند در قالب فیلم و عکس باشد، پس اگر شما میخواهید از اینستاگرام درآمد کسب کنید باید به نرم افزار فتوشاپ و پریمیر تسلط داشته باشید نرم افزار فتوشاپ و پریمیر برای شرکت آدوب است

کسب درآمد اینستاگرام آکادمی مومنی

ولاگر و بلاگر شدن در اینستاگرام

یکی دیگر از روشهای کسب درآمد از اینستاگرام تبدیل شدن به یک بلاگر است
شاید برایتان سوال پیش آید بلاگر کیست یا بلاگری چیست؟؟

اگر بخواهم خیلی ساده و کوتاه توضیح دهم بلاگر فردی است که در یک حوزه خاص مثل گردشگری، مدوفشن، دکوراسیون منزل و غذا شروع به تولید محتوا ویدیوی میکند. و در واقع متخصص آن حوزه میشود.

اگر بخواهم یکی از این بلاگر های حرفه ای در اینستاگرام را معرفی کنم آقای مستر تیستر است و یک بلاگر حرفه ای تر دیگر اگر بخواهم معرفی کنم خانم صدف بیوتی است حتماً این پیج ها را فالو کنید و روش کارکردن و محتوا تولید کردن این افراد را یاد بگیرید، یاد بگیرید چگونه با فالوور های خودشان ارتباط برقرار می کنند، یاد بگیرید چگونه این افراد محتوا تولید می کنند منظور محتوایی که کاربر را به طور کامل درگیر خود می‌کند.

کسب درآمد از طریق اینستاگرام آکادمی مومنی

درآمد یک بلاگر یا ولاگر از کجا تامین میشود؟

منبع درامد اصلی یک بلاگر معرفی و گرفتن تبلیغات از کسب و کارهای متفاوت و افراد متفاوت است، اما این تنها درآمد یک بلاگر نیست و یک درآمد بسیار زیاد و نجومی که بلاگرها دارند این است که محصول فیزیکی میفروشند،

 آقای مستر تیستر یا بهتر بگویم برند مستر تستر تندیس دارد که در رستوران ها این را می گذارد در واقع صاحب رستوران این تندیس را از مستر تستر خرید می کند و این به معنی این است که این رستوران مورد تایید آقای مستر تیستر است قیمت یک تندیس ساده ۶۰ میلیون تومان است.

 

شاید این مطلب هم دوست داشته باشی بخونی : چگونه فالوور اینستاگرام را افزایش دهیم؟

 

همکاری در فروش اینستاگرام یا افیلیت مارکتینگ

یکی دیگر از روشهای کسب درآمد از اینستاگرام همکاری در فروش اینستاگرام است، همکاری در فروش اینستاگرام برای افرادی است که نمی خواهند زحمت زیادی بکشند و یا به خاطر شرایطی که دارند نمی توانند فعالیت بسیار زیادی داشته باشند به عنوان مثال خانم خانه دار یا یک دانشجوی که وقت زیادی ندارد منظور دانشجوی مقطع ارشد به بالا همکاری در فروش اینستاگرام به زبان ساده این است که شما نه محصولی دارید و نه خدماتی دارید بلکه برای افراد خاص و کسب و کارهای خاص بازاریابی کرده و به آنها مشتری معرفی می کنید یا محصولات آنها را میفروشید و از این معرفی کردن و فروختن چند درصد سودی به شما داده می شود، که در اکثر مواقع اگر بازاریابی خوبی انجام دهید درآمدی بین یک میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان دارد.

یک مثال ساده اگر بخواهم از افیلیت مارکت اینستاگرام برای شما بزنم، بسیاری از پیج های اینستاگرامی که مانتو می فروشند خودشان هیچ مانتویی ندارند.

 کسب‌ و کار و فردی وجود دارد که این مانتوها را تولید کرده یا وارد ایران می کند. با استفاده از چندین مدل عکس و فیلم مانتوها را گرفته و به فروشنده ها میدهند، این افراد بدون آنکه حتی مانتویی را که می فروشند را ببینند کسب سود می کند.
در واقع خود تولید کننده اقدام به ساخت ویدیو و تصویر می‌کند تا بتواند از طریق افراد دیگری که با آن همکاری در فروش انجام میدهند محصولات خودشان را بفروشند.

 اگر شما میخواهید مثل این افراد باشید این کانال ها را میتوانید در تلگرام پیدا کرده و با آنها به توافق برسید و شما هم از آنها عکس و ویدیو گرفته و در پیج خود بگذارید و شروع به فعالیت همکاری در فروش کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات آکادمی مومنی

اینفلوئنسر شدن در اینستاگرام

اینفلوئنسر شدن هم روشی برای کسب درامد از اینستاگرام است که شما در این روش یک متخصص می شوید و فالوور های زیادی جمع میکنید به طوری که این فالوور ها حرفهای شما را قبول می کنند.

 

شاید برایتان سوال پیش بیاید اینفلوئنسر کیست؟

اینفلوئنسر به فردی می گویند که تاثیر گذار است، یعنی این فرد می تواند بر روی فالوورهای خود تاثیر بگذارد، چه در زمینه مثبت و چه در زمینه منفی .
اگر بخواهم یک اینفلوئنسر حرفه ای را به شما معرفی کنم دوباره خانم صدف بیوتی را معرفی می کنم. فالوورهای صدف بیوتی عاشقانه دوسش دارند و از نظر من صدف بیوتی یکی از بهترین اینفلوئنسر دنیا است.
کسب درآمد اینفلوئنسر اکثرا از تبلیغات باشد. ما در زمینه های متفاوتی اینفلوئنسر داریم. اگر در زمینه خنده بخواهم اینفلوئنسر به شما معرفی کنم، پیج میلاد خواه و علی صبوری یکی از بهترین افرادی هست که در این حوزه میتوانید پیدا کنید.

 

شاید این مطلب هم دوست داشته باشی بخونی : چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم و به درآمد میلیونی برسانم؟

 

 

چند نکته مهم در کسب درآمد از اینستاگرام

1.لطفا فالوور فیک نخرید!!!

خیلی از افراد زمانی که شروع به فعالیت میکنند فکر میکنن موفقیت در اینستاگرام به داشتن فالوورهای زیاد است، منظور از زیاد چندین هزار فالوور اما در واقع این یک فکر اشتباه است مهم نیست شما چقدر فالوور دارید، مهم این است که فالوورهای شما چقدر شما را دنبال می کنند، چقدر به شما اعتماد و اطمینان دارند، پس همچین گولی را نخورید و هیچ وقت فالوور فیک به پیج خودتان اضافه نکنید.

 اگر هم فالوور فیک داشتید پیج تان را عوض کنید یک پیج از صفر بالا بیاورید یا سعی کنید تبلیغات و محتوای عالی تولید کنید تا درصد واقعی بودن فالوور های خودتان را افزایش دهید بسیاری از اکانت های اینستاگرام با فالوور های ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ فروش میلیونی دارند.

 

2.تعداد لایک و کامنت خود را دستکاری نکنید

متاسفانه در اینستاگرام افرادی هستند که با گرفتن هزینه ای از مخاطبین اقدام به خرید لایک و کامنت فیک می‌کنند، که این یک کار به شدت اشتباه است!!!

اینستاگرام نسبت به شما و اکانت شما بد بین می شود، در اقداماتی که اینستاگرام یحوی انجام می‌دهد احتمال دارد پیج شما برای همیشه بسته شود.

شاید این مطلب هم دوست داشته باشی بخونی : آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

3.از انجام کارهای یهویی بپرهیزید

خیلی از افراد به خاطر بعضی از لایوها یا به خاطر بعضی از کتاب هایی که می خوانند برای چند ساعت انگیزه بسیار قوی می گیرند و این انگیزه باعث می شود تا در یک ساعت به فالو انفالو کردن زیاد، به کامنت گذاشتن زیاد، به پست گذاشتن های زیاد در اینستاگرام روی بیاورند، در واقع کارهای این چنینی و یهویی انجام میدهند.

اینستاگرام به اینگونه حرکات کاملا بد بین است، همیشه باید پیج تان را در یک روال خاصی پیش ببرید، هیچ وقت اینگونه نباشد که در یک ما هیچ پستی نگذاشته اید و در 1 روز ۱۰ تا پست گذاشته اید.

فردی در اینستاگرام می‌تواند به پول زیاد برسد که استمرار در تولید محتوا داشته باشد.

 

4.حتما یک وب سایت داشته باشید

خیلی از افراد را دیدم که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند بدون آنکه وبسایتی داشته باشند، تبلیغات چند صد میلیون تومانی انجام می دهند بدون آنکه وبسایتی داشته باشند، فالوور های بسیار زیادی دارند بدون آنکه وبسایتی داشته باشند.
این را همیشه بدانید ما در ایران زندگی میکنیم شاید فردا صبح از خواب بیدار شوید و ببینید که اینستاگرام برای همیشه فیلتر شده است و شما هیچ کاری برای پیج تان نمی توانید انجام دهید. این بعنی کل درآمد شما از بین رفته است.

شاید با خودتان بگویید که مانند تلگرام با فیلترشکن میتوانم آنلاین باشم اما این را به یاد داشته باشید، اینستاگرام بر پایه ویدیو است و تلگرام بر پایه متن، سرعت در اینستاگرام بعد از فیلتر شدن به شدت کاهش پیدا می کند و علنن باید با اینستاگرام برای همیشه خداحافظی کنید.
پس قبل از اینکه این اتفاق برای شما بیفتد حتماً یک وب سایت داشته باشید تا بتوانید فالوور های خودتان را به وبسایت کشیده و راه ارتباطی بین خودتان و آنها ایجاد کنید که اگر این اتفاق افتاد فالوور های شما بتوانند شما را پیدا کنند و درآمد شما در یک شب از بین نرود.

 

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام آکادمی مومنی

جمع بندی و کلام آخر

بر خلاف دیده اکثر افراد کسب درآمد از اینستاگرام ممکن است اما به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست مانند کارهای دیگر شما باید تلاش بسیار زیادی انجام بدهید، زمان زیادی را صرف اینستاگرام کنید و یک روحیه قوی داشته باشید برای زمان هایی که محتوا تولید می کنید اما محتوای شما کامنت و لایک نمیخورد، پس باید قوی باشید.

در این مقاله از آکادمی مومنی به شما روش های کسب درآمد از اینستاگرام را آموزش دادیم قطعاً این روش ها، تمامی روشهای کسب درآمد از اینستاگرام نیست و روش های دیگری نیز هست، اما به مهمی این روشها نیستند پس خیلی دنبال روش نباشید و فقط شروع کنید،  روحیه قوی داشته باشید تا بتوانید به درآمدهای عالی و میلیونی برسید.
خیلی ممنونم که در این مقاله با من همراه بودید، تا مقاله دیگری از آکادمی مومنی شما را به خدا بزرگ میسپارم خدا یارو نگهدارتان

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت هدیه ساخت بی نهایت   اکانت KWFinder

 فقط 4 ثانیه تا بی نهایت اکانت  KWFinder
همین حالا این ویدیو را به ایمیلم بفرست
نگران نباشید ما هم از ایمیل های اسپم متنفریم
close-link