افزایش بازدید سایت یا افزایش ترافیک سایت (ترفندهای عملی)

افزایش بازدید سایت یکی از مهمترین کارهایی است که هر مدیر وب سایت برای کسب و کار اینترنتی اش باید انجام دهد. یک مدیر سایت هر روز باید به فکر بالا بردن افزایش ترافیک سایت خود باشد. افزایش بازدید سایت برابر است با فروش بیشتر و کسب درآمد بیشتر. یک دید اشتباهی که در بین مدیران وب سایت ها وجود دارد این است که فکر می کنند اگر سایتشان از لحاظ زیبایی، زیبا باشد بازدید سایت افزایش پیدا می کند، این یک دید کاملا اشتباه است و باید برای افزایش ترافیک سایت از روش های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید

اگر شما بهترین خدمات یا محصولات را ارائه دهید ولی وب سایت شما بازدید کننده نداشته باشد این خدمات یا محصولات بی فایده است. مثل یک گنج زیر خاک است و هیچ فایده ای ندارد. چون هیچوقت دیده نمیشود، بعضی وقتها باید برای دیده شدن بعضی از ریسک ها را انجام داد!!

در این مقاله روش هایی را به شما معرفی کنم تا بتوانید ترافیک هدفمندی را به سایت خود روانه کنید. با بکار بردن تک تک روش ها می توانید افزایش ترافیک سایت بسیار بالای داشته باشید. بسیاری از سایت ها هستند که از این موضوع ها بی خبرند و اگر خبر دارند جدی نمیگیرند. شما جدی بگیرید و از رسید به درآمد بالا لذت ببرید. همچنین این روشها می تواند برای برندینگ شما مفید باشد و شما را بطور باور نکردنی در کمترین زمان تبدیل به برند محبوب کند.

پس با آکادمی مومنی در این مقاله جذاب و جامع همراه باشید تا تک تک این موارد را بگوییم.

نوشتن مقالات پر طرفدار

مهمترین روشی که می توانید ترافیک سایت تان را بشدت بالا ببرید نوشتن مقالات پر طرفدار حوزه کاری خودتان است.

مدیران بسیار زیادی بر این باور هستند که اگر مقاله بنویسند و سایتاشان را پر کنند ترافیک بسیار زیادی جذب می کنند. اما این یک باور کاملا اشتباه است!! شما به عنوان یک مدیر وب سایت باید مقالاتی بنویسید که کاربران تان تقاضا دارند و نیاز کاربر امروزتان است. تک تک مقالاتی که مینویسید باید با یک هدف خاصی نوشته شوند. باید برای تک تک مقالات استراتژی داشته باشید. مقاله ای که می نویسید تعداد جستجو بالای در ماه باید داشته باشید.

یکی از مهمترین استراتژی های که می توانید داشته باشید این است که محصولات خودتان را بفروشید. یا یک دیدی را در بین کاربران تان جا بیندازید. یا یک شرکت یا فردی را به چالش بکشید. بسته به کسب و کارتان متفاوت است.

برای شناسایی و پیدا کردن نیاز کاربرانتان و یا کلماتی که جستجو بسیار بالای در ماه دارند نیاز به ابزار های خاصی مثل ابزارهای گوگل دارید. ابزاهای مثل kwfinder، Google Keyword Planner و گوگل ترندز نیاز دارید پیشنهاد می کنم مقاله گوگل ترندز چیست + ویدیو را حتما بهوانید در این مقاله به طور کامل گوگل ترندز را توضیح داده ام .

با استفاده از این ابزارهای رایگان و ارزشمند می توانید مقالات بسیار پر بازدیدی برای سایتتان را بنویسید

Google Trends ابزاری است که شما می توانید میزان محبوب بودن یک حوزه، یک عبارت و یا یک جمله را بدانید. این ابزار از 0 تا 100 به موارد بالا عدد میدهد که هر چقدر میزان عدد به 100 نزدیک تر باشد میزان محبوبیت بیشتر است و میزان محبوبیت هم برابر است با میزان سرچ که کاربران در یک ماه انجام می دهند.

 Google Keyword Planner ابزاری است که شما می توانید تعداد سرچ ماهیانه کلمات را بدست آورید. البته قبلا عدد دقیق سرچ کلمات را به شما میداد الان در بین بازه عدد میدهد. برای مثال کلمه فروش بین 10K تا 100K  سرچ میشود . همچنین این ابزار می تواند کلمات مشابه سرچ را نیز بگویید که کاربران چه کلمات مشابه را نیز سرچ می کنند. برای مثال فروش: فروش کالا، فروش طلا، روش های فروش و…

ابزار دیگری نیز وجود دارد به نام kwfinder که این ابزار هم مثل گوگل کیوردپلنر پولی است اما من روشی را آموزش داده ام که می توانید بی نهایت اکانت kwfinder داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما این آموزش رایگان را ببینید. ساخت بی نهایت اکانت kwfinder

با نوشتن حتی یک مقاله پر طرفدار می توانید ترافیکی به سایتتان روانه کنید که حتی سایتهای بالای 30 مقاله نمی توانند این ترافیک را جذب کنند

نکته بسیار پر اهمیت این است که در نوشتن مقاله باید تکنیک های سئو محتوا را بلد باشید و مقاله را سئو شده بنویسید. درباره سئو محتوا مقاله جامع و کاربردی نوشته ایم که پیشنهاد می کنم این مقاله را حتما بخوانید

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: دیجیتال مارکتینگ چیست؟

افزایش بازدید سایت

تولید و انتشار کتاب الکترونیک یا (ebook)

یکی از روش های افزایش بازدید سایت، انتشار کتاب های الکترونیکی یا ایبوک ها (ebook) هستند. تولید کتاب های الکترونیکی اصلا سخت نیست و شما به راحتی می توانید با دانستن و یاد گرفتن نرم افزار ورد کتاب های عالی در سطح جهانی تولید کنید. شما می توانید از نرم افزار ورد خروجی pdf  بگیرید. برای متن کتاب الکترونیکی هم می توانید از مقالات سایت خود استفاده کنید. این کار هم می تواند به انتشار دوباره مقالات سایت شما کمک کند و هم می توانید هر روز کسب و کارتان را بیشتر معرفی و برند سازی رایگان انجام دهید

سایت های وجود دارند که شما می توانید به راحتی و رایگان ایبوک هایتان را در آنجا با اشتراک بگذارید. سایت های مثل takbook.com و ketabsabz.com. این سایت ها، سایت های بسیار پر بازدیدی هستند که افراد علاقه مند به کتاب خوانی در این سایتها حضور دارند. نکته بسیار جالب این است که این سایت های نرم افزار و کانال های تلگرامی نیز دارند و کتاب شما را نیز در این مکان ها به اشتراک می گذارند. و اگر کتاب شما یک کتاب عالی و پر محتوایی باشید به راحتی بعد از دیده شدن توسط حتی کاربرهای در مکان های مختلف وب مثل وبلاگی های شخصی خودشان، کانال های و یا گروهای شخصی و کاری خودشان به اشتراک میگذارند. پس بنابراین اگر شما مقالات خودتان را در قالب فایل های با فرمت pdf در این سایتها انتشار دهید می توانید یک ترافیک ارزشمند و بالای را در روز جذب سایت خود کنید.

تولید و انتشار ویدیو

طی یکی دو سال اخیر ویدیو به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده و محبوب ترین فرمت محتوا شده است. ویدیو برای افزایش ترافیک سایت شما معجزه می کند!! من در چندین کسب و کار این را تست کرده ام.

  متاسفانه با بیشتر شدن گوشی های هوشمند تمرکز، صبر و حوصله به شدت کاهش یافته است، کاربران دیگر مثل سابق حوصله خواندن متن را ندارند و ترجیح میدهند ویدیو تماشا کنند.

 به همین دلیل مدیران وب سایت ها رو به تولید ویدیو آورده اند. اگر شما میخواهید از بقیه عقب نمانید پیشنهاد می کنم مقاله  ویدیو مارکتینگ چیست را حتما بخوانید. اما بحثی که ما در این مقاله داریم این است که شما ترافیک برای سایت خود ایجاد کنید.

اگر اوایل کارتان است و هنوز نمی توانید جلو دوربین بیایید، بهترین کار این است مقالات سایت تان را تبدیل به پاور پوینت کنید و در نهایت با استفاده از نرم افزار کم تازیا از دسکتاپ خود فیلم تولید کنید و در سایتهای مثل apparat.com . namasha.com . tamaha.com و بسیاری از سایتهای اشتراک ویدیو به اشتراک بگذاردد.

اما سایت های دیگری نیز داریم مثل فرادرس، فرانش و وب یاد که  این سایت ها، سایت های آموزش هستند. وقتی کاربر وارد اینگونه سایتها می شود قصدش آموزش دیدن است و بیشتر کاربرانی وارد این گونه سایت ها می شوند که دانشجو یا دنبال شغل هستند.

 در نتیجه اگر شما بتوانید آموزشی تولید کنید که برای این قشر از جامعه عالی و مفید باشد مطمین باشید به طور باور نکردنی شناخته و دیده میشود. تقریبا 80 درصد کاربرانی که ویدیو شما را در این وب سایت ها تماشا می کنند برای همیشه کاربر سایت شما میشوند و از محصولات شما استقبال می کنند. البته این به آموزش که در سایت قرار داده اید بستگی خیلی زیادی دارد. شما به عنوان یک مدیر عالی باید ویدیو های با کیفیت از لحاظ محتوا تولید کنید. چون با دیدن یک ویدیو از شما کل کسب و کار شما قضاوت می شود.

در این اواخر این گونه وب سایت ها سخت گیر تر شده اند و مستقیم نمی توانید کسب و کار یا سایتتان را معرفی کنید، فقط می توانید اسمتان را معرفی کنید و نکته دیگر راجب این وب سایت ها این است که معمولا کاربران این سایتها علاقه ای به پرداخت هزینه بالا ندارد و شاید برای بهترین آموزش قیمت بین 300 تا 500 در نظر گرفت

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: روشهای کار در منزل

ویدیو مارکتینگ - آکادمی مومنیبرگزاری وبینار (وبینار یعنی سمینار آنلاین)

یکی از ترفندهای افزایش ترافیک سایت و درآمد سایت برگزاری وبینار است. مخصوصا با بیشتر شدن ویروس کرونا بسیاری از افراد به سمت وب سایت های برگزاری وبینار امده اند، وب سایت های مثل ایسمینار

شما می توانید در جاهای مختلف تبلیغات رایگان انجام دهید و کاربران را به یک وبینار رایگان دعوت کنید در نتیجه تعداد افراد بسیار زیادی در این وبینارها ثبت نام می کنند. برای اوایل کار سعی کنید وبینارهای رایگان برگزار کنید تا افراد بسیار زیادی ثبت نام کنند. می توانید فیلم این وبینار را در جاهای مختلفی که در بالاتر مقاله اشاره کردم به اشتراک عموم بگذارید، تعداد افراد بسیار زیادی به وبینار علاقه مند هستند و وبینار شما را دانلود می کنند.

حتی اگر شما خدمات انجام میدهید برگزای وبینار یکی از بهترین روش های گرفتن پروژه است

برگذاری وبینار - آکادمی مومنی

رویداد برگزار کنید

بعضی از سایتهای وجود دارند که کارشان ثبت رویداد است. شما با عضویت در این سایت می توانید وبینار آفلاین برگزار کنید و ویدیو این وبینار را در سایت معرفی کنید و همچنین میتوانید این ویدیو را به اشتراک بگذارید.

نکته بسیار مهم این گونه سایت ها این است که شما می توانید همکارهای خودتان را در این حوزه بیشتر بشناسید  (افرادی که در حوزه شما  در شهر شما در این حوزه ها فعالیت می کنند) و اگر فعالیت قوی داشته باشید می توانید با این افراد ارتباط برقرار کنید و در کسب و کارتان یک پیشرفت آسانسوری داشته باشید.

از جمله سایتهای ثبت رویداد می توان به سایت evand.com  اشاره کرد

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: کاهش رتبه الکسا

تولید و انتشار پادکست

یک دیگر ترفندهای افزایش بازدید سایت تولید فایل صوتی یا (پادکست) است، به راحتی با استفاده از گوشی هوشمند خود می توانید صوت های با کیفیت جهانی و بسیار عالی تولید کنید. و بعد از ضبط صدا می توانید آن را وارد نرم افزار adobe audition  ادوب اودیشن کنید و نویز صدا را بگیرید و بر روی صدا ویرایش کامل انجام دهید.

نکته بسیار مهم برای ضبط فایل صوتی این است که شما برای ضبط صدا باید 10 ثانیه اول را سکوت کنید تا رکوردر شما صدای اضافی یا (نویز) اطراف را بگیرد تا در نرم افزار به راحتی بتوانید نویزش را حذف کنید.

اما برای فایل صوتی از کجا محتوا تولید کنید؟؟ شما برای ایجاد فایل صوتی همانند ویدیو می توانید مقالات خودتان را رکورد کنید و یا فایل ویدیو آن را با استفاده از نرم افزار هندبرک تبدیل به فایل صوتی کنید

و در نهایت در سایتهای اشتراک صوت به اشتراک بگذارید. یکی از بهترین سایتهای در این زمینه سایت شنوتو است. افرادی بسیار زیادی در روز از سایت شنوتو بازدید می کنند و فایل های صوتی را دانلود می کنند اگر شما در این گونه سایت ها نباشید قطعا رقیبان شما در این سایتها حضور دارند و این ترافیک به سایت آنها جذب میشود.

پادکست

همکاری در فروش محصولات یا افلیت مارکتینگ

همکاری در فروش یکی از بهترین روش های کسب درآمد و افزایش بازدید سایت است.

طی چند سال اخیر همکاری در فروش رشد چشم گیری داشته است. و این روند با آمدن مارکت پلیس ها بیشتر هم شد. با استفاده از همکاری در فروش به راحتی شما معروف میشوید و همین امر بازدید سایت تان را چندین برابر می کند.

همکاری در فروش به زبان سایت اهدای نمایندگی و یا فروش پورسانتی است

بسیاری از کسب و کارهای که الان معروف شده اند و شما آنها را میشناسید با همکاری در فروش به اینجا رسیده اند. اگر بخواهم چندتا از این کسب و کارهای را معروفی کنم. به اسنپ، تپ سی، الو پیک، اشاره می کنم.

نکته بسیار جالب این است که همکاری در فروش در سایت های با اسکیل کوچکتر نیز قابل پیدا سازی و انجام است. بسیاری از اساتید معروف الان اینترنت نیز از این روشها استفاده کرده و می کنند. به ازای فروش از محصولاتشات درصدی را برای خود برمی دارند. و می توانم بگوییم یک روش بازاریابی وین وین یا (2 سر برد است) هم برای فروشنده سود بسیار خوبی دارد و هم برای تولید کننده.

کسب و کارهای را میشناسم که در ماه بالای 50 میلیون تومان از همکاری در فروش درآمد دارند.

این روش در سمینارها نیز قابل پیاده سازی است. چند روز پیش به شرکتی برای مشاوره رفتم تعداد بازاریاب های این شرکت به 20 نفر میرسیدند که از طریق تماس تلفنی افراد را به شرکت در سمینار دعوت می کردند. جالب است بدانید 50 درصد سود را به بازاریابان اختصاص داده بود فقط برای اینکه در مدت زمان کم معروف شود.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: چگونه از اینستاگرام درآمد داشته باشیم

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگانتشار مقالات سایت در دیگر سایت ها یا (باز نشر محتوا)

به دلیل گسترش اینترنت و تشنه بودن زبان فارسی به محتوا سایت های به نام باز نشر محتوا بوجود آمدند

کار این سایت ها اینگونه است که مقالاتی که شما در آنجا مینویسید را در رسانه های مختلف به انتشار می گذارند و همین کار یک فرصت عالی برای شما است تا بتوانند مقالات تان را در آنجا نشر دهید تا هزارن نفر شما و مقالات شما را ببینند، افراد بسیار زیادی هستند که با دیدن مقالات شما علاقه مند به کسب و کار شما میشوند و وارد سایت تان میشوند و در نهایت کاربر سایت تان میشود.

عضویت در اینگونه سایت ها رایگان است. و همچنین شما می توانید از این سایت ها  بک لینک های رایگان نیز داشته باشید. برای مثال سایت های مثل اخبار رسمی و ویرگول سایت های هستند که شما می توانید در آنها عضو شوید و مقالات خودتان را باز نشر دهید.

اما نکته ای که می ماند این است که برای اینگونه سایت ها محتوای جدید تولید نکنید و از همان محتوا ها و مقالات سایت خود استفاده کنید. جدا از افزایش بازدید سایت مقالت و محتواهای سایت شما بیشتر دیده میشود و کپی میشود و معمولا هر کپی یکی دوتا لینک دارد که به شما لینک داده است و با این کار می توانید یک لینک بیلدینگ کلاه سفید واقعی هم انجام دهید

 

تبادل لینک با سایت های هم حوزه خود

یک از روش های پنهان افزایش بازدید سایت تبادل لینک است. حدود 97 درصد وب سایت ها این کار را انجام نمی دهند. من در مشاوره هایم وقتی این پیشنهاد را به مدیران سایت می دهم بشدت برخورد می کنند با این روش و می گویند “من برم بگم که چی بشه؟ نه این بدترین کار ممکن است!! من هیچوقت غرورمو زیر پام نمیذارم برم بگم بهش ” و بسیاری از این مدل صحبت ها.

 واقعیت این است که بسیاری از مدیران مشتاق این هستند که این پیشنها ها را انجام دهند. شما می توانید مدیرانی را پیدا کنید که علاقه مند به این تبادل لینک هستند. با این مدیران تماس برقرار کند و پیشنهاد خودتان را بدهید. این تماس می تواند از طریق تلفن یا ایمیل باشد.

این روش چندتا مزیت عالی دارد. بک لینک های عالی می توانید دریافت کنید، با مدیر آن کسب و کارها آشنا و دوست شوید، در حوزه خودتان افراد بیشتری شما را می شناسند، می توانید در کارهای آینده باهم همکاری داشته باشید. البته زیاد این کار را انجام ندهید که یکی از خط قرمزهای گوگل است.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی در ایران

 

فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف

همانطور که می دانید فعالیت در شبکه های اجتماعی بسیار دارای اهمیت است. و اگر کسب و کار دارید اما از این شبکه ها استفاده نمی کنید، افراد بسیار زیادی را که می توانند برای شما سود داشته باشند را از دست می دهید.

راجب تلگرام و اینستاگرام در اینجا صحبتی نمی کنم. چون مقالات بسیار عالی در سایت قرار داده ام که می توانید آنها را مطالعه بفرمایید و اطلاعات ارزشمندی را کسب کنید

ما دو نوع شبکه اجتماعی و دو نوع فعالیت داریم.

شبکه اجتماعی ایرانی و شبکه اجتماعی خارجی . فعالیت اول قرار دادن مطالب سایت و فعالیت دوم تولید محتوای اختصاصی برای شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی ایرانی که می توان ازش یاد کرد آپارات،کلوپ، فیس نما، نماشا، تماشا ،شنوتو، تک بوک و بسیاری از این شبکه های دیگر…

 اما شبکه ای که معرفی می کنم و توصیه می کنم در این فعالیت کنید شبکه اجتماعی cloob.com است. بسیار شبکه عالی است و ترافیک بسیار عالی را می توانید در روز از این شبکه بدست بیاورید. مکانی بسیار مناسب برای معرفی کسب و کار و خدمات تان. همچنین می توانید بک لینک های عالی نیز از این شبکه بدست آورید.

سئو سایت

بهترین راه افزایش بازدید سایت سئو است. سئو یعنی بهنیه سازی سایت برای موتور جستجو گوگل.

 تقریبا تمامی سایت های دنیا که توانسته اند در کسب و کار آنلاین موفق شوند در گوگل موفق بوده اند. بهترین و با ارزش ترین ترافیک برای سایت از گوگل بدست می آید. بی نهایت گوگل مهم است. بالا بودن در گوگل یعنی تضمین موفقیت و فروش بسیار بالا. برای مثال درآمد یک سایت بسیار معمولی در حوزه آموزش که در گوگل بالا است و که توسط یک نفر اداره میشود در ماه بین 60 میلیون تومان است. سایت های مثل تخفیفات، نت برگ در ماه درآمد های میلیاردی دارند.

سئو یک دنیای بسیار بزرگی دارد که در این مقاله گنجانده نمیشود و فقط بطور اجمالی معرفی می کنم. اگر بخواهید اطلاعات با ارزشی راجب سئو سایت بدست آورید به قسمت آموزش سئو سایت آکادمی مومنی مراجعه فرمایید.

مهمترین حرفی که راجب سئو می توانم در یک جمله بگوییم این است که تا جای که می توانید محتوای عالی و بی نظیر تولید کنید، و با تکنیک های بک لینک گیری بک لینک بگیرید تا این مقاله را در صفحه اول گوگل ببینید.

حتما این جمله معروف را از رئیس شرکت ماکروسافت شنیده اید که محتوا پادشاه است!!

واقعا همین شکلی است. یکی از مهمترین شرط های موفق شدن در کسب و کار آنلاین تولید محتوا عالی و با کیفیت است. زمان سایت های که محتوا تولید نمی کنند گذشته است، مخصوصا فروشگاه های که فقط محصول می فروشند و هیچ بلاگی ندارند. اینگونه سایت ها دیگر در اینترنت جای ندارند و خیلی زود ورشکست میشوند چون محتوای ندارند که با آن دیده شوند. اگر می خواهید افزایش بازدید سایت داشته باشید باید بتوانید محتوای عالی تولید کنید.

و این جمله را از من رسول مومنی داشته باشید اگر شما بهترین و طولانی ترین مقاله دنیا را بنویسید و لینکی برایش نگرید بعید است که در نتایج صفحه اول مخصوصا 3 نتیجه اول آن را ببینید

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: بازاریابی اینترنتی چیست؟

 

سئواستفاده از ایمیل مارکتینگ

ارسال ایمیل های گروهی یا (برودکست) یک از قدیمی ترین روش های ارسال ایمیل بوده است. برای مثال در یک آن به 1000 نفر ایمیل ارسال میشود. در این روش کاربر جدیدی به سایت شما نمی آید ولی کاربرانی که  3 تا 6 ماه یا کمتر و بیشتر به سایت شما نیامده اند را دعوت به آمدند می کنید. این یک روش بسیار عالی برای افزایش بازدید سایت شما و همچنین کاهش رتبه الکسا است. و افراد بسیار زیادی که در این مدت به سایت شما نیامده اند می آیند. از این روش شرکت های تلفن همراه مثل ایرانسل و همراه اول نیز استفاده می کنند، و اگر دقت کرده  باشید آفرهای بسیار جذابی نیز می دهند. پیشنهاد می کنم مقاله ایمیل مارکتینگ را حتما بخوانید.

این روش را نیز ترافیک بازگشتی به سایت نیز می نامند. به شدت برای سئو سایت تان مفید است و یکی از فاکتورهای مهم در سئو نامیده می شود.

طبق یک تحقیقی که انجام شد حدود 97 در صد از کاربران فقط یک بار به سایت شما می آیند و سایت شما را برای همیشه فراموش می کنند.

مشکل بسیار بزرگی که مدیران سایت در این روش دارند این است که نمی توانند ایمیل دریافت کنند. یا در جمع آوری ایمیل ضعیف عمل می کنند. شما به عنوان مدیر یک وب سایت همیشه باید برای هر کاربری که وارد سایت تان میشود برنامه ای داشته باشید و تمام تلاش خودتان را بکنید تا بتوانید ایمیل یا اطلاعات کاربرانتان را بدست آورید.

برای افزایش بازدید سایت تبلیغ کنید!!!

خوشبختانه سایت های زیادی برای تبلیغ کردن به وجود آمده اند یکی از این سایت ها سایت یکتانت است، سایت یکتانت یک سایت کلیکی است، یعنی شما به ازای کلیک که بر روی وب سایت شما میشود هزینه پرداخت می کنید، اگر شما از تبلیغ می ترسید این 2 تا معنی میدهد

1.شما تبلیغ نویسی بلد نیستید

2.محصول و خدمات تام عالی نیست.

من یک پیشنها برای تبلیغ شما دارم

یک محصولتان را ارزان کنید و با 80 درصد یا 90 درصد تخفیف بفروشید و برایش تبلیغ کنید، هم پول تبلیغ در می اید هم کلی تجریبه پیدا می کنید، کلی افراد با شما، برند شما و کسب و کار اینترنیت شما آشنا میشود این کلی ارزش دارد به این که یک مدیر وب سایت مدتها فکر کند که چرا ترافیکی برای وب سایت من نیست.

انقدر بد بین به تبلیغ نباشید به جای این قابلیت های خودتان را افزایش دهید، یک مدیر خوب باید یک تبلیغ نویسی خوب هم باشد.

 

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: روشهای کسب درآمد از یوتیوب

 

داستان کوتاه از ترافیک وب سایت!!

اخیرا به یک وب سایت مشاور داده ام، مدیر این وب سایت دیده خیلی عجیبی داشت، وب سایت با زور روزانه 100 ای پی ترافیک داشت، و زمانی که می گفتم باید کانتنت مارکتینگ یا تبلیغ کرد تا ترافیک ایجاد کرد، با من مخالفت می کرد، می گفتند تبلیغ پول هدر دادن است، کسب و کار من در حال از هم پاشیده شدن است در این حال تبلیغ هم بکنم!!

و این برای من خیلی عجیب بود، بعد از چند دقیقه گفتم پس باید چیکار کنید تا ترافیک ایجاد شود؟؟ می گفت باید زنگ بزنیم به کسب و کارها و محصولاتمان را بفروشیم و تراکت پخش کنیم تا مردم بفهمند ما هستیم!!! بعد گفتم این هم تبلیغ حساب میشود، گفت آره تبلیغ هست اما این خیلی بیشتر از تبلیغ در وب سایت ها نتیجه میدهد. دیدش در این بود تبلیغ در وب سایت یعنی پول هدر دادن، یک عده آدم بیکار هستند روی تبلیغ من کلیک می کنند و من پول الکی خرج میکنم. به هر حال جلسه تمام شد!

سوال من این است واقعا تبلغ کردن انقدر ترس دارد؟؟؟ !!!!

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: روش های کسب درآمد اینترنتی

افزایش بازدید سایت - آکادمی مومنی

جمع بندی و کلام آخر

امیدوارم از خواندن این مقاله جذاب و پر محتوا خسته نشده باشید. اینجا بهترین و پر استفاده ترین روش های افزایش ترافیک سایت را به شما معرفی می کنم. لطفا فقط خواننده نباشید و عمل کنید تا موفق شوید.

اما حرف آخری که میخواهم به شما بگوییم این است که اگر میخواهید موفق شوید بر روی سئو سایت خود کار کنید . سئو چیزی نیست که فیلتر شود مثل شبکه های اجتماعی یا از بین برود. همیشه هستند و کسانی هم که در آمد بالای دارند در گوگل جایگاهی خوبی دارند.

این را میدانم اکثریت افرادی که در اینترنت فعالیت می کنند برای کسب درآمد است. پس اگر میخواهید درآمد کسب کنید و ثروتمند شوید سئو را جدی بگیرید، همچنین تولید ویدیو را نیز جدی بگیرید. چون آینده وب جهان در این 2 و تولید محتوای عالی خلاصه میشود.

در پایان ممنونم که با من در این مقاله همراه بودید. اگر این مقاله را پسند کردید به دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید و یا اگر سوالی دارید می توانید در بخش کامنت های همین بخش بپرسید

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت هدیه ساخت بی نهایت   اکانت KWFinder

 فقط 4 ثانیه تا بی نهایت اکانت  KWFinder
همین حالا این ویدیو را به ایمیلم بفرست
نگران نباشید ما هم از ایمیل های اسپم متنفریم
close-link