کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی در ایران (100 درصد عملی)

یک از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی، کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی می باشد. معمولا به کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی کسب درآمد دلاری نیز می گویند. با گران شدن دلار در ایران هر فردی به فکر این می افتد که درآمد دلاری داشته باشد. چرا که در سایت های خارجی مثل فایور دست مزد یک کار کوچک انجام دادن برابر میشود با در آمد یک هفته در ایران. برای هر کار کوچک در سایت های خارجی می توانید درآمد بین 5 تا 20 دلار درآمد داشته باشید که 20 دلار در ایران با این دلار 20000 تومان میشود 400000 تومان که تقریبا درآمد 4 روز میشود

شاید بر این باور باشید که نمیشود درآمد دلاری داشت، باید بگم این گونه نیست، میشود ولی خب یک مقدار دشوار است. خب کاری که دشواری نداشته باشد هر آدمی می تواند آن را انجام دهد پس می بینید که این دشواری زیاد هم بد نیست و خوب است. چرا که همیشه منبع درآمد های عالی نسیب افرادی میشود که سخت کوش هستند.

همین زمانی که شما دارید این مقاله را میخوانید افراد بسیار زیادی در ایران هستند که از طریق کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی درآمد های چند صد دلاری دارند. افرادی را میشناسم که منبع کسب درآمد اصلی شان به دلاری است.

روش های کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی که در این مقاله به شما می گوییم روش های صد در صد عملی هستند. البته تمامی این روش ها را بنده خودم تست نکرده ام، اما یکی را تست کرده ام و نمیدانید چقدر لذت بخش است زمانی که به دلار کسب درآمد می کنید.

اگر شما قصد دارید تا به دلار درآمد کسب کنید پیشنهاد می کنم این مقاله را با دقت بخوانید و لطفا به اشتراک بگذارید. من این مقالات را در تلگرام نیز به اشتراک میگذارم. می توانید از این لینک وارد کانال تلگرام آکادمی مومنی بشوید.

 

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: روش های کسب درآمد از یوییوب

 

چرا باید کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی داشته باشیم؟؟

اگر به قیمت این روزهای دلار یک نگاهی بیندازید که بعید می دانم نگاهی نیندازید می توانید بفهمید که چرا باید به دلار کسب درآمد کنید. وضعیت دلار در کشور ما به گونه ای است که امشب میخوابیم و فردا صبح زمانی که از خواب بیدار میشویم افزایش چشم گیری داشته است. اگر شما هم کسب درآمد دلاری از سایت های خارجی داشته باشید می توانید درآمدتان را چندین برابر کنید و دغدغه ای از گرانی دلار نداشته باشید.

یک نمونه کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی در ایران

فرض می کنیم شما یک کتاب 50 صفحه PDF دارید که این کتاب را 50 هزار تومان در وب سایت های ایرانی می فروشید.  فرض ما بر این است که 10 نفر این کتاب شما را هر روز میخرند، درآمد شما از این کتاب چقدر است؟ یک ضرب ساده:   500000=50000*10

ولی فرض می کنم شما همین کتاب را به زبان انگلیسی نوشته اید و آن را در وب سایت های خارجی به فروش می رسانید اما این بار به جای 50 هزار تومان، 20 دلار می فروشید و همان 10 نفر از شما خرید می کنند.

200 $=20*10

200 دلار!!! حالا دلار در کشور ما قیمتش چند است؟ 25000 تومان و یک ضرل ساده باید بزنیم 200 دلار ضربدر 25000 تومان

5000,000=25000*200

اختلاف 9 میلیونی در یک کار !!!

حالا شما در ذهن خودتان این اعداد را یکم جا به جا کنید و بالاتر ببرید، ببینید در روز چقدر می توانید درآمد دلاری داشته باشید آن هم با کارهای ساده مثل فروختن ebook یا آموزش.

سایتی که بخواهم نام ببرم تا شما بتوانید کتاب الکترونیکی یا Ebook بفروشید وب سایت آمازون است.

این یک مثال ساده از کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی بود. روش های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

 

 

چگونه درآمد دلاری را به تومان تبدیل کنیم؟؟

روش اول : استفاده از حساب بیت کوین یا وب مانی

سوالی بسیاری از افراد که قصد دارند درآمد دلاری کسب کنند و از اینترنت کسب درآمد دلاری داشته باشند. این است که چطوری میشود دلار را به تومان تبدیل کنیم؟ انقدر این مشکل رایج است که خیلی ها اصلا بیخیال کسب درآمد دلاری میشوند. و فکر می کنند نصف مشکلات کسب درآمد دلاری به تبدیل آن است.

کار بسیار ساده است، می توانید دلار را تبدیل به بیت کوین کنید و بیت کوبن را، بفروشید و تبدیل به ریال کنید یا سرمایه گذاری در بین کوین کنید (پیشنهاد بنده همین مورد است )

 

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: روش های کسب درآمد از اینستاگرام

 

چرا نمیتوانیم در پی پال حساب ارزی داشته باشید؟

شما برای داشتن یک حساب پی پال نیاز دارید که محل سکونت خودتان را تایید کنید.

برای داشتن یک حساب پی پال باید آدرس محل سکونت خود را در خارج از ایران و نه تمام کشورها به عنوان مثال (کشورهای آمریکایی یا اروپایی ) به پی پال بدهید. همچنین شماره تماس محل سکونت و ادرس پستی تان را برای تایید میخواهند. که خیلی از ایرانی ها این ادرس ها را ندارند و نمی توانند حسابی داشته باشند.

شرکت های هستند که این کار را انجام میدهند، یعنی یک اکانت پی پال با نام قلابی به شما بدهند. که البته پیدا کردن این شرکت ها یک مقدار سخت است، اما ارزش دارد. جلوتر کامل توضیح میدهم.

من در این مقاله به شما روشی را می گوییم تا بتوانید از آن درآمد دلاری داشته باشید. یعنی شما بدون داشتن حساب پی پال می توانید کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی در ایران داشته باشید. روشی که من در این مقاله با شما صحبت می کنم روش باینری آپشن است، شما با این روش می توانید درآمد دلاری داشته باشید.

اگر از روش های دیگر کسب درآمد دلاری در ایران میخواهید داشته باشید. می توانید از حساب های وب مانی، پرفکت مانی استفاده کنید. اینها احتیاجی به تایید یا وریفای ندارند.

 

 

روش دوم :  استفاده از خدمات ارزی شرکت های داخل ایران.

شرکت های در ایران هستند که کار خدمات ارزی را انجام میدهند. اگر خودتان نمیتوانید حساب ارزی داشته باشید می توانید از این شرکت ها کمک بگیرید.

کار کردن با این وب سایت ها بسیار ساده بوده و پس از ایجاد حساب در این وب سایت ها می تواند از آنها درخواست کنید تا مبلغ شما را به تومان واریز حسابتان کنند. یا روش دیگر این است که شما از صرافی های آنلاین استفاده کنید. با یک جستجو در گوگل می توانید این صرافی ها را پیدا کنید. البته صرافی های آنلاین بیشتر با حساب های ارزی کار می کنند

روش های کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی در ایران

بریم سراغ معرفی ایده های کسب درآمد دلاری از سایت های خارجی در ایران.

من در این قسمت به شما 5 روش کاملا کاربردی را می گوییم. این 5 روش کاملا واقعی و تست شده است که شما می توانید براساس علاقه و هوشتان یکی را انتخاب کنید.

 

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید: روش های کار در منزل

 

1.کسب درآمد اینترنتی دلاری از آموزش

یک بازار بسیار بزرگی دلاری که هر ایرانی می تواند این را بدست آورد. آموزش دادن به ایرانی های خارج از کشور می باشد.

از تخصص خودتان آموزش تهیه کنید و این آموزش را به فارسی زبانان خارج از ایران آموزش دهید. دقت کنید نمیگوییم ایرانی های خارج از کشور. من خودم مشتری افغانی داشته ام که در آلمان از من محصول خریداری کرده است. یک بازار بسیار بزرگ و پر پول را می توانید در اینجا تجربه کنید.

شما از طریق وب سایت یودمی و لیندا می توانید آموزش های خودتان را به فروش برسانید.

شاید سوالتان این باشد که این وب سایت ها آموزش های ایرانی ها را در داخل وب سایت شان قرار نمیدهند. اما من تحقیق کردم شما به راحتی می توانید آموزش های فارسی خودتان را در این وب سایت ها به فروش برسانید.

نکته ریزی که در اینجا وجود دارد این است که اگر شما آموزش های خودتان را به زبان انگلیسی ضبط کنید و به انگلیسی مسلط باشید می توانید حتی از خارجی زبان های دنیا نیز درآمد دلاری داشته باشید.

 

 

2.کسب درآمد اینترنتی دلاری از طریق همکاری در فروش

یکی از روش های عالی کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی استفاده از همکاری فروش یا افیلیت مارکتینگ می باشد.

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش یعنی شما محصولات دیگران را به فروش می رسانید. و یک مبلغی از این فروش را برمیدارید. دیجی کالا در ایران یک همکاری در فروش فوق العاده ای راه اندازی کرده است. اگر نمی دانید چیست پیشنهاد می کنم در گوگل همکاری در فروش دیجی کالا را سرچ بزنید.

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی در ایران

همکاری در فروش مخصوص سایت های ایرانی نیست و شما می توانید در وب سایت های خارجی نیز همکاری در فروش داشته باشید. وب سایت های مثل آمازون، علی بابا. ( علی بابای اصلی چینی نه علی بابای خودمان آقای حسینی) و حتی می توانید شما تامین کننده اقلام از خارج از شکور باشید، البته درآمد شما به دلار نیست ولی درآمد خوبی است!!!

 

 

3.کسب درآمد اینترنتی دلاری از باینری آپشن

یکی از روش های کسب درآمد دلاری در ایران که به نظرم بیشتر از بقیه روش ها استفاده میشود روش باینری آپشن می باشد. بخاطر این که این روش از بقیه روش ها آسان تر می باشد.

البته شما باید آموزش ببینید و بتوانید استراتژی های پیاده سازی کنید تا به درآمد برسید، پیشنهاد می کنم سمتش بروید درآمد دلاری شیرینی می توانید ازش بدست بیاورید.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید:  دوره حرفه ای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

 

4.کسب درآمد اینترنتی دلاری با فروش کتابهای الکترونیکی (Ebook)

یکی از بی دردسرترین و ساده ترین روش های درآمد دلاری فروش کتاب های الکترونیکی یا ایبوک در وب سایت آمازون می باشد. از تخصص و مهارت خودتان آموزش تهیه می کنید و آن را تبدیل به PDF می کنید و در سایت آمازورن بفروش برسانید.

با استفاده از نرم افزار ورد یا ایندیزاین می توانید کتاب یا جزوه آموزشی درست کنید. این کتابها و جزوات می تواند به زبان فارسی و انگلیسی باشد.

منظورم از کتاب اکترونیکی واقعا کتاب نیست، می تواند یک فایل PDF یک صفحه ای باشد. این تجربه بنده از خرید کتاب الکترونیکی است. چند وقت پیش ایبوکی خریدم فقط 1 صفحه بود. و این  صفحه را 10 دلار خریداری کردم. زمان کتابهای 50 60 صفحه ای گذشته است. نکات را بسیار عالی در یک ایبوک کمتر از 10 صفجه توضیح دهید.

 

5.کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی با فریلنسر بودن

روش مورد علاقه من روش کسب درآمد دلاری از طریق فریلنسری می باشد. که خودم تجربه ای در این زمینه دارم.

اگر شما تخصص خاصی دارید می توانید آن را در وب سایت های مثل فایوور ( fiverr.com )، فریلنسر( freelancer.com )، پیپل پرحور ( peopleperhour.com ) استفاده کنید و درآمد دلاری داشته باشید.

این سایت ها به ایران سرویس نمی دهند و باید برای استفاده از این سایت ها فبلتر شکن روشن کنید

این سایت در خیلی از زمینه ها گسترده هستند پیشنهاد می کنم یک سری بزنید و کارهای که گذاشته اند را ببینید، می بینید که چه کارهای ساده وجود دارد که می توانید انجامش دهید. شاید باورتان نشود ولی حتی تایپ هم در این سایت ها وجود دارد و شما می توانید از تایپ درآمد دلاری داشته باشید.

به فریلنسر یا آزادکار یا دور کار نیز گفته میشود.

روش به این گونه است که یک سری پروژه ها در این وب سایت ها تعرف شده است و شما آن پروژه ها را قبول می کنید باهم به توافق میرسید و کار را استارت میزنید. مبلغ پس از انجام کار به حساب وب سایت واریز میشود و شما پس از تمام شدن کار و تایید مشتری ( رضایت مشتری ) می توانید به پولتان دست پیدا کنید. نه آن شخص را می بینید و نه آن شما را می بیند اما درامد دلاری در ایران دارید.

البته مدل پیشنهادی هم وجود دارد که مثلا شما تخصص خودتان را در آنجا تحت عنوان یک پروژه تعریف می کنید و افراد برای خرید تخصص شما با شما وارد مذاکره میشوند.

بدیهی است که برای درآمد دلاری باید زبان انگلیسی خوبی داشته باشید

نکته ای که خیلی از افراد نمیدانند و به مشکل میخوردند این است که، در اینگونه از سایت ها برای ارتباط با مشتریانتان یا وب سایت باید از VPS استفاده کنید. خیلی از افراد از VPN استفاده می کنند که این مشکل به وجود می آورد به قدری که احتمال دارد حساب شما را ببندند و پول شما بلوکه شود.

پیشنهاد میکنم یک سیستم جدا داشته باشید و VPS بر رویش نصب کنید و تمامی کارهیتان را با این سیستم انجام دهید.

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی در ایران

جمع بندی و کلام آخر

اگر میخواهید نتیجه متفاوتی دریافت کنید باید کارهای متفاوتی انجام دهید. درآمد دلاری شاید دردسر داشته باشد اما مطمین باشید بی نهایت جذاب و دوست داشتنی است. باید این حس را تجربه کنید تا بدانید چه میگویم. در این مقاله از آکادمی مومنی درباره کسب درآمد دلاری در ایران صحبت کردیم

خیلی ممنون که در این مقاله با من بودید و آکادمی مومنی بودید. خوشحال میشوم نظرات و صحبت های شما را بشنوم. نظرات خودتان را می توانید در زیر همین مقاله در قسمت نظرات بیان کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

9 دیدگاه در “کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی در ایران (100 درصد عملی)

 1. ramezani گفته:

  سوالی هست اینکه برای ثبت نام در سایت های خارجی و کسب درامد از اونها باید با نام حقیقی خودمون وارد بشیم؟

  • رسول مومنی گفته:

   خیر. شما باید یک نام مجازی داشته باشید، . حساب پی پلتونم با همون اسم مجازی باشد.

 2. زهرا گفته:

  در سایت freelancer چجوری میشه اکانت رو وریفای کرد؟
  مرحله اخر اثبات ادرس محل سکونت هست

  • رسول مومنی گفته:

   سلام
   پس از وارد کردن آدرس به شماره تماس شما یک کد ارسال میشود. با این کد شماره را تایید کنید. در نهایت اسکن رنگی از دو قبض مختلف از آدرس ثبت شده بارگذاری کنید. میتوانید به جای قبض ها، از صورت حساب بانکی نیز استفاده کنید
   موفق باشید

 3. Mahed گفته:

  سلام.
  من حساب خارجی ندارم. میخواستم ببینم چجوری میتونم از سایت های خارجی بدون وارد کردن حساب بانک خارجی درآمد داشته باشم؟
  ممنون

  • رسول مومنی گفته:

   سلام به شما
   چندین روش داره
   اولین روش اینکه با یک شخص که می تونید توی سایت فایوور پیدا کنید بصورت دور کاری واسشون کار کنید و اون واستون پول واریز کنه
   روش دوم اینکه مستقیم کار کنید باید یک حساب بانکی داشته باشید که این خودش مستلزم داشتن آدرس فیزیکی است، یعنی شما ساکن یک کشور دیگه باشید
   راه آسونتر اینکه این شرکتهای که واستون حساب باز می کنن کار کنید

 4. سارا گفته:

  سلام . در مورد فروش کتاب در آمازون. آیا آمازون حتما به شماره حساب رسمی نمیخواد؟ که با آدرس سکونت همخوانی داشته باشه؟ درواقع قبلا یه حساب مسترکارت یه شرکتی برام زده بود که کارتش بعدا سوخت!. میخوام بگم شما فکر میکنید مطمءن ترین روش برای دریافت درآمد برا فروش کتاب تو آمازون کدومه؟ ایده هایی دارم برا شروع اما همیشه این مسئله به تومان تبدیل شدن دلسردم میکنه!

  • رسول مومنی گفته:

   خیلی سخت نیست به تومان تبدیل کردنش
   شاید 2 یا 3 سالی قبل بود سخت میشد. اما الان شرکت های که درآمدو نقد میکنن زیاد شدن، نکته ای که وجود داره فکر کنم 30% مبلغو به عنوان کارمزد از شما برمیدارند که بازهم از نظر من بهتر از درآمد ریاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت هدیه ساخت بی نهایت   اکانت KWFinder

 فقط 4 ثانیه تا بی نهایت اکانت  KWFinder
همین حالا این ویدیو را به ایمیلم بفرست
نگران نباشید ما هم از ایمیل های اسپم متنفریم
close-link