آموزش سئو سایتمقالات

تولید محتوای سئو شده

امروزه محتوا حرف اول را در سئو میزند. شما با استفاده از تولید محتوای سئو شده می توانید در کمترین زمان در صفحات اول گوگل باشید. اگر بتوانید تولید محتوا بر اساس سئو تولید و انتشار دهید افراد بسیار زیاد را می توانید با کسب و کار اینترنتی خود آشنا کنید و همچنین ورودی گوگل شما بسیار زیاد میشود. و این یعنی موفقیت در گوگل. در این مقاله با ارزش قصد دارم درباره تولید محتوای سئو شده با شما صحبت کنم.

سعی کنید تمامی مواردی را که در این مقاله برای تولید محتوای سئو شده ذکر می کنم را در محتوای سایت خود پیاده سازی کنید تا شما هم بتوانید در سئو موفق شوید.

تولید محتوای سئو شده

برای تولید محتوای سئو شده شما باید این چهار عنوان را رعایت کنید.

  1. محتوا
  2. توضیحات
  3. آدرس صفحه
  4. عنوان محتوا

محتوا

محتوای شما باید حداقل یک تصویر را داشته باشید. عکس های که شما در محتوا علل خصوص در مقاله استفاده می کنید باید دارای عنوان و تگ Alt باشند.

برای عنوان تصاویر می توانید از عنوان مقاله استفاده بکنید. اما باید در تگ Alt  از کلمه کلیدی خود استفاده کنید. این حالت بهترین حالت برای سئو تصاویر سایت است. گوگل با استفاده از کلمه Alt معنی تصویر شما را میفهمد. در نتیجه وقتی افراد در تب جستجو گوگل تب تصاویر را انتخاب می کنند و کلمه کلیدی شما را جستجو کنند تصاویر شما در اولین نتایج قرار می گیرد.

محتوای شما باید دارای لینک خروجی و ورودی باشد. لینک خروجی لینکی است که از صفحه شما به مکان دیگری لینک داده شده است. و لینک داخلی لینک های هستند که از بیرون به محتوای شما لینک داده میشوند.

تعداد کلمات محتوای شما باید حداقل دارای 800 کلمه باشد. و نباید از 10000 کلمه بیشتر باشد.

 

پیشنهاد ویژه آکادمی مومنی : آموزش تولید محتوا برای افزایش بازدید سایت

 

توضیحات

توضیحات یکی از مهمترین قسمت های تولید محتوای سئو شده است. شما می توانید از کلمات یا از جملات کوتاه در این بخش استفاده کنید. ولی در حالت کلی اگر از کلمات استفاده می کنید بین 8 تا 13 کلمه باشد.  و اگر از جملات کوتاه استفاده می کنید جملات شما بین 2 تا 5 جمله باشد.

همیشه سعی کنید کلماتی که در توضیحات می نویسید کلماتی باشند که کاربر آنها را زیاد جستجو می کند تا به راحتی بتوانید در صفحات اول گوگل باشید

آدرس صفحه

آدرس صفحات یکی از مهمترین بخش های است که باید در تولید محتوا سئو شده رعایت کنید. اگر شما از سی ام اس وردپرس استفاده می کنید در بخش تنظیمات گزینه ای وجود دارد که  می توانید این حالت را تعیین کند. به عنوان مثال آدرس صفحه شما باید اینگونه باشد

Your site/category/subject

افراد بسیار زیادی می پرسند برای سایت خود از آدرس صفحه فارسی استفاده کنند یا انگلیسی؟

پاسخ این سوال انگلیسی است. چرا؟

چون گوگل در این سال ها به قدری قوی شده است که اگر شما انگلیسی استفاده کنید به راحتی متوجه میشود موضوع محتوای شما چیست. اما اگر از فارسی استفاده کنید گوگل باید این را ترجمه و اینکدینگ کند و همین موضوع ایندکس شدن صفحات سایت شما به تاخیر می اندازد. از طرفی اگر انگلیسی استفاده کنید شکیل تر نیز میشود. و اگر شما لینک محتوای تان را بخواهید به کسی بدهید چون گوگل مجبور میشود عملیات کدینگ را در کلمات فارسی انجام دهد آدرس صفحه شما بسیار طولانی میشود.

 

عنوان محتوا

عنوان محتوا مهمترین بخش یک محتوا است. همیشه کاربر عنوان را می بینید و تصمیم می گیرد که بر روی لینک سایت شما کلیک بکند یا نه؟ بنابراین عنوان محتوا مهمترین بخش محتوا است

در عنوان محتوا حتما باید از یک یا چند کلمه کلیدی استفاده کرده باشید. نکته بسیار مهمی که درباره عنوان محتوا وجود دارد این است که عنوانی برای محتوای خود انتخاب کنید تا کاربر را ترغیب به کلیک کردن بر روی لینک محتوای شما باشد.

طبق یک تحقیقی که انجام شده است افراد بیشتر بر روی لینک های سوالی و خبری کلیک می کنند. زیرا کنجکاو میشوند تا بدانید موضوع چیست. همیشه برای انتخاب عنوان عالی خودتان را جای کاربر بگذارید تا بتوانید بهترین عنوان ها را انتخاب کنید. اگر شما کاربر بودید و میخواستید این مقاله را پیدا کنید چه عنوانی را در گوگل جستجو می کردید.

 

تولید محتوای سئو شده

جمع بندی و کلام آخر

اگر میخواهید در نتایج اول گوگل باشید باید تمامی مواردی را که در این مقاله ذکر کرده ام را اجرا کنید. همانطور که در بالا اشاره کرده عنوان مهمترین بخش یک محتوا است زیرا کاربر با دیدن عنوان تصمیم میگیرد که بر روی محتوای شما کلیک کند. پس تا جای که می توانید از عنوان های جذاب برای محتوای خود استفاده کنید.

اگر از وردپرس استفاده می کنید توصیه می کنم از افزونه یوآست سئو استفاده کنید. زیرا کمک بسیار زیادی به شما می کند تا محتوای سئو شده تولید کنید.

امیداورام از این مقاله نهایت استفاده را برد باشید و مورد پسند شما قرار واقعه گرفته باشد.

در آخر درخواستی که از شما دارم این است که نظرات خودتان را راجب مقالاتی که میخوانید بدهید زیرا کمک بسیار زیادی به من در نوشتن مقاله های دیگر می کند.

رسول مومنی

یک جوان پر انرژی و مثبت که عاشق دیجیتال مارکتینگ و متخصص کارآفرینی اینترنتیه، به قدرتی که بارها شده 48 ساعت نخوابیده و بر روی وب سایت ها کار کرده، هر روز در حال آموختن مطالب جدید در حوزه دیجیتال مارکتینگ و آموزش دادن به افراد و شرکت ها است. حدود 2 سال است که دیروز من با فردام یکی نبوده.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دریافت هدیه ساخت بی نهایت   اکانت KWFinder

 فقط 4 ثانیه تا بی نهایت اکانت  KWFinder
همین حالا این ویدیو را به ایمیلم بفرست
نگران نباشید ما هم از ایمیل های اسپم متنفریم
close-link