وب سایت چیست؟ و چرا وب سایت؟

مدرس دوره - رسول مومنی

مدرس دوره

رسول مومنی

جلسات دیگر

جلسات دیگر

آموزش وردپرس

زمان ویدیوها

10 دقیقه

دانلود ویدیو

کلیک کنید

به جلسه دوم آموزش طراحی سایت با وردپرس خیلی خوش آمدید.

در این جلسه به مفاهیم کلی پرداختیه ایم.

وب سایت چیست؟

تعاریف خیلی زیادی از وب سایت وجود دارد، مخصوصاً تعریف های کتابی مانند چندین صفحه به هم مرتبط که دارای یک هدف خاصی هستند را وبسایت می نامند، اما من از وب سایت یه تعریف کاملاً متفاوت دارم از نظر من وبسایت مکانی برای ثروتمند شدن یا معرفی خود یا محصولتان است.

هدف از طراحی سایت چیست؟

افراد و شرکت ها هدف های متفاوتی از طراحی سایت دارند، به عنوان مثال یک مدیر شرکت یک وبسایت طراحی می کند تا بتوانند محصولاتش را بیشتر بفروشد، تا به ثروت بیشتری برسد.
وب سایت ها برای سهولت بخشیدن به کارهای آدم ها به وجود آمدند، مانند وب سایت های فروشگاه های اینترنتی که خیلی از من و شماها که این متن را می خوانیم از این وب سایت ها خرید کرده ایم و می کنیم.

انواع مدل های طراحی سایت؟

همانطور که میدانید روش های متفاوتی برای طراحی سایت وجود دارد، که ما در این دوره با CMS محبوب وردپرس کار می کنیم.

طراحی سایت با کد نویسی

در این حالت بدون نرم‌افزار خاصی با استفاده از کدنویسی یا اصطلاحاً کدبیس سایت طراحی می شود، که زبان های معروفی در دنیا وجود دارد زبان‌های چون ‏PHP‏CSSHTMLASP – شروع به کدنویسی میشود، در این روش کارآموز باید شروع به یادگیری کدنویسی یا یادگیری یکی از زبان های برنامه نویسی کند.

طراحی سایت به کمک CMS ها یا (سیستم مدیریت محتوا)

در دنیا CMS های خیلی زیادی وجود دارد، CMS های چون مجنتو، جوملا، پرستاشاپ، دات نیوک، وردپرس و… سیستم های مدیریت محتوا بستر را برای شما آماده می سازد که شما به راحتی با استفاده از چند ساعت آموزش بتوانید یک طراحی سایت حرفه ای شوید و شروع به کسب درآمد کنید. سیستم های مدیریت محتوا یا سایت ساز نیز می گویند، برای طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای احتیاجی به یادگرفتن زبان برنامه نویسی نیست و بیشتر شبیه کار با نرم‌افزار است، اگر نرم افزار آفیس را بلد هستید وردپرس هم مانند آن یک نرم‌افزار است و به راحتی می‌توان آن را یاد گرفت.
در این روش کدنویسی وجود ندارد! به شما این قول را میدهم کلمه وردپرس یکی از شیرین ترین کلماتی خواهد شما که تا به حال شنیده اید.

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت هدیه ساخت بی نهایت   اکانت KWFinder

 فقط 4 ثانیه تا بی نهایت اکانت  KWFinder
همین حالا این ویدیو را به ایمیلم بفرست
نگران نباشید ما هم از ایمیل های اسپم متنفریم
close-link