کسب و کار اینترنتیمقالات

چرا وردپرس بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک است؟

امروره با استفاده از وردپرس کسب و کارهای اینترنتی رشد چشم گیری داشته اند. و تمامی مدیران این کسب و کارها دوست دارند یک وب سایت عالی از همه لحاظ مثل زیبایی، سرعت باز شدن، عملکردی، کارآمدی و … داشته باشند. خیلی از افراد به شرکت های دیگر پول میدهند تا یک وب سایت را برایشان طراحی کنند اما نمی دانند چقدر طراحی وب سایت آسان شده است. من در این مقاله ابزاری را به شما معرفی می کنم تا بتوانید در چند ساعت سایت حرفه ای طراحی کنید. با وردپرس می توانید بهترین سایت ها را طراحی کنید. با وردپرس می توانید یک کسب و کار کوچک پیاده ساز کنید. همچنین می توانید یک کسب و کار عالی و پردرآمد راه اندازی کنید.

افرادی که تازه به راه اندازی کسب و کار اینترنتی علاقه مند شده اند و میخواهند کسب و کار اینترنتی خودشان را راه اندازی کنند، اما نمی دانند با چه ابزاری و چگونه این کسب و کار را استارت بزنند. این مقاله را بخوانند

طراحی وب سایت بدون یک خط کدنویسی با وردپرس

وقتی حرف از طراحی سایت می آید همه فکر می کنند باید علم برنامه نویسی بلد باشند یا کلی هزینه به برنامه نویس دهند. اما اینطور نیست! وردپرسی ابزاری است که شما به راحتی می توانید بهترین سایت ها را حتی بدون یک خط کد نویسی طراحی و پیاده سازی کنید. سایت های که حتی فکرش را هم نمی کنید که بتوانید طراحی کنید. اما به آسانی و راحتی و بدون یک خط کد نویسی می توانید این سایت ها را طراحی کنید.

وردپرس ابزاری بسیار قدرتمند، بسیار با امنیت، بسیار ساده و کار آمد است.

و اما چرا وردپرس بهترین ابزاری برای کسب و کارهای کوچک است؟ اگر میخواهید این موضوع را بدانید با آکادمی مومنی در این مقاله همراه باشید.

 

وردپرس بهترین گزینه کسب و کار کوچکچرا وردپرس بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک است؟

 

در این مقاله قصد دارم راجع به سیستم مدیریت محتوای وردپرس با شما صحبت کنم. می پردازم به ویژگی های منحصر به فرد این سی ام اس (CMS) و به شما می گوییم که چرا وردپرس انقدر محبوب است، چرا همه به دنبال وردپرس هستند؟ چرا وقتی حرف از طراحی سایت میشود اولین پیشنهاد وردپرس است. و چرا  وقتی حرف از راه اندازی کسب و کار کوچک زده میشود وردپرس بهترین پیشنهاد است !

 

  1. بی نیاز از وسیله دیگری

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک بستری است که با داشتن آن دیگری احتیاجی به هیچ ابزار دیگه ای ندارید. افزونه های فوق العاده ای برای وردپرس نوشته شده است که به راحتی می تواند با چندتا کلیک نصب کنید و امکانات فوق العاده ای به سایت خود دهید.

به راحتی می توانید با چندتا کلیک پوسته یا تمی به سایت خود دهید که سایت شما را از یک سایت ساده به یک سایت بسیار شیک تبدیل کند. هر روز پوسته های بسیار زیادی برای وردپرس طراحی و نوشته میشوند که بی نهایت کار آمد، شیک و جذاب هستند.

وردپرس بستری را برای شما فراهم کرده تا به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن یک سایت را بالا بیارید و شروع به کسب درآمد کنید منظور (راه اندازی کسب و کار کوچک است). در یک روز کامل شما می توانید یک سایتی طراحی کنید و محصولات خود را در سایت قرار دهید، این یک روز که میگوییم با خرید دامین و هاست است. یعنی شما از قبل هیچ کاری نکرده اید، در یک روز هاست و دامین خود را خریداری می کنید و کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی می کنید

فروشگاه ساز با وردپرس

در کمترین زمان با افزونه ووکامرس که برای شرکت وردپرس است و همچنین رایگان است شما می توانید یک فروشگاه بسیار عالی راه اندازی کنید با امکاناتی که حتی فکرش را هم نمی کنید. توجه کنید فقط با چند کلیک ساده !!! تصور کنید اگر برای همین کارها برنامه نویسی استخدام می کردید باید چقدر هزینه برنامه نویس میکردید، چقدر رفت آمدها، چقدر زمان میگذاشتید؟ و از آخر هم آن چیزی که شما میخواستید نمیشد !!

توجه به این داشته باشید که تمامی این کار بدون حتی یک ریال هزینه انجام شده است.

هفته پیش سایتی را برای شخصی طراحی کردم که لوازم جانبی خوردو میفروختند. ساعت 8 صبح شروع به طراحی وب سایت کردم و ساعت 3 عصر طراحیش تمام شد، فروشگاه و تمامی افزونه های لازم را هم نصب کرده بودم، شبکه های اجتماعیش را راه اندازی کردم.  از محصولاتش عکس گرفیتم، ادیت کردیم و با محصولاتش گذاشتیم بر روی سایت. تبلیغات ادوردز را راه اندازی کردیم و تا آخر شب فروشش آغاز شد. برای همین شخص باورش سخت بود که تمامی این کارها در یک روز اتفاق افتاده است. بله. وردپرس یک همچین قدرتی دارد. با وردپرس می توانید هر کسب و کار کوچک راه راه اندازی کرد.

پیشنهاد میکنم این مقاله را هم بخوانید : سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر است؟

  1. وردپرس کد باز یا open source است

کد باز به این معنی است که افراد متخصص و توسعه دهندگان می توانند سی ام اس وردپرس را آنطور که دوست دارند تغییر دهند. در واقع تغییر در کدهای برنامه است. دلیل جهانی شدن و محبوبیت بسیار زیاد وردپرس نیز همین علت است که متخصصان و توسعه دهندگان از تمامی نقاط دنیا بر روی این سیستم مدیریت محتوا کار کنند تا هر روز وردپرس را بهبود ببخشند.

همین موضوع باعث شده است تا افزونه و پوسته های بسیار زیادی برای وردپرس نوشته شود. تا شما هر آنچه که برای راحتی خودتان و کاربرانتان میخواهید داشته باشید

تقریبا 50 درصد تمامی سایت های دنیا با وردپرس طراحی میشود. این به این معنی است که شما به راحتی می توانید بر روی وردپرس حساب باز کنید و هیچ ترسی راجع بهش نداشته باشید.

کسب و کار کوچک

  1. به روزرسانی دوره ای و روزانه

قابلیت منحصر به فردی دارد که روزانه هسته خودش را به صورت کاملا اتومات به روزرسانی می کند. این کاری برای این است که اگر باگی یا مشکلی داشته باشد برطرف شود و جدا از این نوع به روزرسانی، به روز رسانی دیگری نیز دارد که دوره ای نامیده میشود که در سال معمولا 2 یا 3 بار انجام میشود معمولا ما در این مدل به روز رسانی شاهد تغییرات در ظاهر وردپرس میشویم. این به روزرسانی ها وردپرس را کاملا امن می کند و به راحتی می توانید بر روی امنیت وردپرس حساب باز کنید.

 

  1. وردپرس بهترین گزینه کسب و کار کوچکسئو بسیار آسان

سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو گوگل. سئو یعنی کاری انجام دهید تا سایت شما در نتایج یا صفحات اول گوگل دیده شود.

یک از مهمترین مسئله های که مدیران سایت دارند بهنیه بودن سایت شان برای موتورهای جستجو است. از همین رو همه مدیران در تلاش هستند تا این امر را به بهترین نحو انجام دهند. در وردپرس افزونه ای رایگانی به نام یوآست سئو داریم که کار سئو را برای مدیران سایت ها بسیار آسان کرده است. این افزونه به مدیران سایت ها کمک می کند تا محتوا های سئو شده تولید کنند. در واقع سئو رعایت کردن برخی اصول است و این افزونه با چراغ راهنمایی که دارد به شما کمک می کند تا بهترین و سئوترین محتوا را تولید کنید. حتی محتوای ویدیو.

می دانید که در کسب و کارهای کوچک ویدیو حرف اول را همیشه میزند.

کسب و کار کوچک

 

  1. یادگیری و پیاده سازی آسان

یکی از ویژگی های خوبی که وردپرس دارد این است که بسیار آسان و راحت است. در کمتر از یک هفته به راختی می توان صفر تا صدش را یاد گرفت. به نظر من در حد نرم افزارآفیس است. اگر کسی بتواند با نرم افزار ورد کار کند به راحتی می تواند با وردپرس هم کار کند. از طرفی در سایت های ایرانی و سایت های کشور خودمان آموزش های ویدیوی مبتدی تا سطح پیشرفته وردپرس وجود دارد که اکثرا رایگان هم هستند.

 

وردپرس بهترین گزینه کسب و کار کوچک

جمع بندی و کلا آخر

در پایان حرفی را میخواهم بزنم که کمتر کسانی به شما میزنند و من بیشتر در مشاوره هایم به افراد میزنم.

سایت های بسیار بزرگ و مطرح دنیا از سایت ساز وردپرس استفاده می کنند. و هیچگونه نگرانی بابت این موضوع ندارند. اما حرفی که میخواهم به شما بگوییم این است که مهم شروع کردن کسب و کار است. فرقی نمی کند به چه ابزاری شروع می کنید مهم این است که شروع کنید. بسیاری از افراد در شروع گیر می کنند. من افراد بسیار زیادی را میشناسم که در دامین ثبت کردن مانده اند. شما اینگونه نباشید و شروع کنید. به راحتی می توانید در آینده سایت ساز خودتان را تغییر دهید.

وردپرس بخاطر بسیاری از ویژگی هایش محبوب شده است. اما وردپرس یک سیستم عالی برای فروشگاهی نیست. برای فروشگاه، سایت ساز های حرفه ای تری وجود دارد که فقط برای فروشگاه طراحی شده اند. مثل پرستاشاپ. مثل مجنتو. من وردپرس را بیشتر برای راحتی کار به شما پیشنهاد می کنم، چون واقعا کار کردن بسیار راحت است. پس در نتیجه

کار را استارت بزنید و نگران هیچ چیزی نباشید

امیدوارم از این مقاله نهایت استفاده را برده باشید. اگر سوالی داشتید می توانید از صفحه “تماس با ما” با من در ارتباط باشید. و اگر نظری در بهبود مقاله دارید خوشحال میشوم در بخش کامنت ها همین صفحه بیان کنید.

 

رسول مومنی

یک جوان پر انرژی و مثبت که عاشق دیجیتال مارکتینگ و متخصص کارآفرینی اینترنتیه، به قدرتی که بارها شده 48 ساعت نخوابیده و بر روی وب سایت ها کار کرده، هر روز در حال آموختن مطالب جدید در حوزه دیجیتال مارکتینگ و آموزش دادن به افراد و شرکت ها است. حدود 2 سال است که دیروز من با فردام یکی نبوده.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دریافت هدیه ساخت بی نهایت   اکانت KWFinder

 فقط 4 ثانیه تا بی نهایت اکانت  KWFinder
همین حالا این ویدیو را به ایمیلم بفرست
نگران نباشید ما هم از ایمیل های اسپم متنفریم
close-link